הכול הולך אחרי ההתחלה

הקדימו לשריין מקום

 שער חדש ללימוד חכמת הקבלה

הזדמנות להצטרף ללימוד חכמת הקבלה איתנו במשכננו אשר ביקום (ובזום).

"ראשית כל צריכים לדעת, שבמקום שיש לנו עסק עם עניינים רוחניים, המופשטים מזמן, מקום ותנועה, ואין צריך לומר עם אלוהיות, הרי אין לנו את המלות להגות ולהתבטא על ידיהן…" תלמוד עשר הספירות

משכן הכוונה פותח סדרת מפגשי לימוד בשפת הקבלה, 
שפת ההתקשרות אל העליון, אל הראשית, אל ההתחלה.

הסדרה תשלב בין לימוד בחברותא במאמר פתיחה לחכמת הקבלה לבעה"ס, 
לבין לימוד פרונטלי מפי הרבה ספיר נוימן אייל


להצטרפות ופרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם נורית 09-7717806

icon-3

מתי?

ימי רביעי בערב, 18:00-21:30
החל מ 11.01.23

icon-2

מקום?

הלימוד יתקיים במשכן הכוונה,
גרין פארק יקום, בנין E ו/או בזום

icon-1

עלות?

450 שח x שלושה חודשים,
(12 מפגשים)

הקדימו לשריין מקום

משכן הכוונה נוסד מרוחו של בעל הסולם, לסייע במימוש חזונו בתיקון עולם ובהפצת חכמת הקבלה לכל אדם שמתעורר הצורך בליבו לשרת את מטרת בריאתו. אל רוח זו התקבצו ובאו נשים וגברים מישראל ומכל העולם שהתעורר בליבם חיפוש אחר מהות ומשמעות החיים.

הלימוד ב”משכן הכוונה” מאפשר לחילונים להגדיר מחדש את שורשי הזהות הישראלית שלהם בתוך ההקשר היהודי המתאים לדורנו, לדתיים להתחבר מחדש לחיוניות הרוחנית של ישראל, ולאלו שאינם יהודים, להתחבר אל מקור האור של נשמתם.

הרבה ספיר נוימן איל מובילה את דרכם של נשים וגברים בעבודת התיקון כבר מעל 20 שנה, וסוללת את הדרך לקול הנשי החסר כל כך בדור אחרון מתוך הכרה בנחיצות ובהכרחיות של עבודת נשים בתיקון.

 

מדברי הרבה: "בעולם שבו מערכות אקולוגיות וחברתיות מתפרקות, נוצר ריק, שרבים מאתנו חשים בו חוסר משמעות ונפרדות. הרע – הרצון לקבל לעצמו – האגו, מוביל את האנושות לפירוד, מלחמות, שסעים במרקם המשפחתי והחברתי, ובעיקר לבידוד כל פרט מהרגשת ייעודו.

 

לימוד הקבלה הוא לימוד השפה האוניברסלית העכשווית לתיקון טבע האדם והבנת המטרה המשותפת לכל השונות: המגדרית, הדתית, החשיבתית והרגשית, בנקודה זו בזמן – דור אחרון. דור אחרון לגלות מדעת וראשון לגילוי אמצעי הגאולה."

 

משכן הכוונה | גרין פארק יקום | 09-7717806

הקדימו לשריין מקום

Facebook

Add address