עזרו לנו

stone

בית המדרש ‘משכן הכוונה’ נוסד לפני כ 13 שנים ופועל כארגון חל”צ (חברה לתועלת הציבור), המחויב למטרת לימוד מעיינות התורה על פי פירושו ודרכו של בעל הסולם. בית המדרש פועל למימוש חזונו של בעל הסולם בתיקון עולם, ובהפצת הידיעות הנדרשות לכל אדם שמתעורר בו צורך הלב לשירות מטרת בריאתו.

צורך
בית המדרש אינו מתוקצב על ידי גוף ממלכתי ומקיים עצמו לאורך כל שנותיו בצניעות, מדמי חבר סמליים, ופועל במתכונת מצומצמת של שיווק ותפעול, הודות לרצונם הטוב של החברים והחברות, בהתנדבות רבת חסד. בשנים האחרונות, גובר הביקוש לשיעורי החכמה, ועל מנת שנוכל להפעיל מגוון שירותים, ביניהם: בניית מקום של קבע לכינון פעילות המשכן, קניית מערכת לומדה מתקדמת, שדרכה יוכלו תלמידים מכל רחבי הארץ ובחו”ל לקחת חלק בלימוד אינטרנטי מרחוק והמשך פעילות ההפצה, יש לנו צורך בתרומתך.

כיום יש דרישה הולכת וגוברת להרחבת הנגישות ללימוד הייחודי שמתקיים במשכן הכוונה מכל קצווי הארץ ובעולם. אנו פונים אליך, מתוך רגישותך לנושאים חברתיים-יהודיים, למנהיגות נשית ברוחניות ומבקשים את מעורבותך בצורך המתפתח להפצת מעיינות החכמה, להעמקת זיקתם של מאמינים לעולם הרוח וליצירת חיי קהילה. רבות נאמר ונכתב על האחריות ההדדית בחברה הישראלית, זוהי אחריותו של כל אחד מאיתנו להפיץ וללמד את התורה הקדושה לכל אדם, על פי מדרגתו ורצונו לחיבור עם שורשיו.

באמצעות תרומתך נוכל לאפשר את הרחבת פעילות בית המדרש והגדלת מספר הנפשות הלומדות בו, לחזרתם המהירה לחיקם של שורשי היהדות ולהעמקתם בלימוד החכמה, על כלל רבדיה ובכוונת הלב.

תקוותנו היא שגם את/ה תרצה/י להיות שותף/ה לעשייה חשובה זו, כל עזרה כספית חשובה לנו:
משכן הכוונה בע”מ חל”צ ולשלוח לכתובת: משכן הכוונה, מושב בני ציון.
חשבון מספר 367119 , ע”ש משכן הכוונה בע”מ חל”צ, בבנק פועלים (12), סניף פארק רעננה (757).
 

משכן הכוונה מעביר את שיעוריו בכיתות או באופן וירטואלי בכל העולם לרבות הארצות ישראל, גרמניה, ארצות הברית, קנדה, ספרד, צרפת, אוסטרליה ואסיה

FacebookGoogle+